Поиск

Дитинство – це маленьке життя, в якому є радості, здобутки, образи і примирення, та перші друзі. Осередок веселощів і цікавих знайомств цього маленького життя – дитячі спортивні майданчики та ігрові площадки. В процесі гри дітлахи:

 • Знайомляться, вчаться домовлятися та товаришувати. Розвивають комунікативні навички. Ігровий майданчик для дітей – центр спілкування. Питання та завдання, які дітлахи вирішують в процесі гри навчає дітлахів не просто спілкуванню, а взаємодіяти з однолітками та приймати спільні рішення. На спортивному ігровому майданчику є про що побалакати, посперечатися, обговорити та домовитись про спільні дії.
 • Розвиваються фізично та завдяки активному способу життя укріплюють імунітет. Діти поліпшують свою спортивну форму - гойдаючись на кільцях, залізаючи по канату, використовуючи рукоходи, шведські стінки та інші спортивні елементи. В першу чергу стають міцнішими м’язи, розвивається спритність та вміння робити міцні захвати, а в цілому – поліпшуються імунітет і самопочуття. Діти, що проводять годину-дві в день в активних іграх хворіють на 30-40% рідше, а навіть захворівши – набагато швидше одужують.
 • Весело проводять час, знімають стрес. Неймовірно, але навіть у малюкі буває стрес. Стан стресу може з’явитися у дитини в наслідок непорозумінь з дорослими або однолітками. В процесі гри дітлахи отримують гормон щастя – меланін, і настрій відразу поліпшується. Ну а з гарним настроєм – проблема стають відразу меншими, шляхи вирішення – простими і легкими, а від стресе не остається і сліду.
 • Розвивається уява і навички вирішення ігрових завдань, подолання перешкод. Ігрові та спортивні комплекси – це арена для вигадування нових ігор або трансформування старих. Ігрові елементи та командні ігри ставлять перед Ігороками різноманітні питання, вирішення яких розвиває: уяву, увагу, фантазію та інтелект в цілому.
Дитячі спортивні майданчики – це найкращий спосіб провести час з користю та задоволенням!

Дорослі прекрасно розуміють користь дитячих спортивних площадок та ігрових майданчиків для малюків. Крім того, діти, що грають на свіжому повітрі укріплюють імунітет, відривають свої маленькі оченята від гаджетів та використовують свою бурхливу енергію в «мирних цілях». Награвшись на спортивному майданчику, ваш син або дочка будуть спокійно грати в тихі сидячі ігри, повернувшись після прогулянки – на галас та біганину, або якусь шкоду сил просто вже не вистачить.

Дитячі спортивні майданчики та ігрові куточки як перевага для бізнесу

Ні для кого не секрет, що діти в магазині – це до головної болі та зайвих покупок. Тому більшість батьків або:

 • не беруть малюків до торгівельних комплексів, ну і самі звісно, не попадають туди і купують все необхідне нашвидкуруч у най ближньому ларьочку.
 • заходячи до магазину забувають купити дійсно необхідні товари (діти відволікають), або накуповують безліч непотрібних речей – аби б чадо мовчало і не капризувало.

Тому сучасні супермаркети часто мають дитячий куточок, невеличку спортивну площадку або ігровий комплекс на території магазину. Відвідання дитячого куточку може бути до, чи після шопінгу – як нагорода за добре поводження, або навіть – замість. Якщо є на кого залишити малюка, батьки із задоволенням зроблять покупки без нього.

Статистика показує, що відвідання супермаркету батьків з дітьми збільшується на 50%, якщо на території є куточок, де можна залишити дитину. При виборі магазину для покупок батьки з дітьми у 98% обирають супермаркет, де є ігрові майданчики для дітей навіть, якщо не планують залишати там маленьких розбишак. Тут вже включається підсвідомість, яка шепоче:

А раптом все ж знадобиться залишити дитину. Ще один фактор, що змушую батьків з дітьми повертатися до торгівельних комплексів, де є дитячий куточок або площадка – приємні спогади. Спогади матусі, яка залишила батька з гаджетом і сином на ігровому майданчику для дітей біля комплексу, і мала час вибрати чудову сукню. Або спогади татуся, що залишив дружину з дитиною, а сам «загубився» на деякий час в розділі автомобільних аксесуарів. Також часто дітлахи «командують», що їхати треба тільки в той магазин, пам’ятаючи, як весело провели там колись час.

Дитячі спортивно-ігрові комплекси – це чудовий поштовх для розвитку бізнеса та звеличення відвідування бізнесового об’єкту. Купивши ігровий майданчик для дітей або невеличку дитячу спортивну площадку в інтернет магазині happyplay.com.ua ви зробите свій бізнес більш прибутковим, а лояльність покупців до вашого бізнесу – вищою.

Happyplay – чудовий вітчизняний виробник спортивних майданчиків, площадок, ігрових комплексів та дитячих куточків. Продукція цього бренду:

 1. доступна за ціною
 2. витривала та зносостійка
 3. якісна та безпечна для малюків
 4. з цікавими, продуманими комплектаціями
 5. яскрава, гарна та візуально приваблива

Чекаємо на ваші закази. Наш асортимент задовольнить найвибагливіших та примхливих. Але навіть якщо ви не знайдете комплекс до душі – можливе самостійне комплектування ігрового майданчику для дітей з наявних спортивних снарядів та ігрових елементів або виготовлення ігрового майданчика на замовлення.

Комментарии