Поиск

"Ігри нескорених": українці завоювали "срібло" в бігу

Збірна України на "Іграх нескорених" (Invictus Games) в Торонто (Канада) поповнилася ще однією нагородою: срібло у бігу на 400 метрів завоював поліцейський Олександр Ткаченко.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці збірної у Facebook.

"Саме так! У нас срібло! І нас не зупинити! Олександр Ткаченко, 29 років, Чернігів, Національна поліція України, отримав "срібло" на дистанції 400 м. Своїм прикладом Олександр доводить, що поранення - не привід відмовлятися від занять спортом. Більше того - це можливість почати ним займатися", - пише автор повідомлення.

Переможця вже привітав у Facebook президент України Петро Порошенко, який написав: "Друга поспіль перемога в змаганнях з бігу для нашої збірної на Invictus Games Toronto 2017. Вітаю Олександра Ткаченка, який завоював срібло!"

Раніше повідомлялося, що першу золоту медаль на рахунок збірної України записав 29-річний офіцер Міністерства оборони Олег Зимников з Києва. А бронзову нагороду в легкоатлетичних змаганнях отримав офіцер Національної поліції Сергій Торчинський, яка показала 3-й результат у секторі для штовхання ядра (13,71 метра).

Нагадаємо, "Ігри нескорених" (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов'язків. Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в "Іграх нескорених", як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід при виконанні завдань у межах АТО. Разом з Україною в цьому році в "Іграх нескорених" також дебютує збірна Румунії. Змагання стартували 24 вересня в Торонто (Канада) і триватимуть до 30 вересня.

Як повідомляв Соцпортал, в Україні вже виявили контрабанду iPhone 8.

Комментарии