Поиск

Художник створив масштабну інсталяцію. Він перетворив австрійський стадіон в густий ліс - ВІДЕО

На створення такої роботи його надихнув малюнок олівцем 1970 року. Інсталяція відкрита для вільного відвідування до 27 жовтня

Художник Клаус Літтманн (Klaus Littmann) перетворив стадіон в Клагенфурті в найбільшу в Австрії художню інсталяцію.

Про це повідомляє The Guardian.

Літтманн вирішив створити проект, надихнувшись олівцевим малюнком 1970 року «Вічна привабливість природи» (The Unending Attraction of Nature), який намалював Макс Пейнтнер.

Він зобразив острівець дерев на стадіоні, та уявив, що в майбутньому лісам може загрожувати існування лише в якості рідкісного експонату. Через роки цей малюнок потрапив в більш ніж 20 підручників на німецькій мові, а також в міжнародні публікації.

Всього на стадіоні розміщено 300 живих дерев, які можна зустріти в лісах Центральної Європи. При створенні інсталяції Літтманну допомагав ландшафтний архітектор Енцо Енеа (Enzo Enea).

Щоб зробити такий проект, художник залучив спонсорів, які внесли по € 5 тисяч. Вони отримають унікальні принти, підписані Літтманном і Пейнтнером.

Інсталяція відкрита для відвідувачів з 8 вересня до 27 жовтня. Виставка безкоштовна і працює з 10 до 22 години.

Після закінчення проекту всі дерева висадять поряд зі стадіоном, а поки виставка працює, футбольна команда Клагенфурта грає на сусідньому стадіоні.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии