Поиск

Хто зі школярів має право навчатись виключно у першу зміну

Учні перших та других класів, а також випускники мають навчатись лише у першу зміну.

навчання перша змінаПро це йдеться у роз'ясненні Державної служби якості освіти щодо організації освітнього процесу при двозмінному режимі навчання, передає Освіта.ua.

У службі зазначають, що організація навчання учнів у дві зміни часто є особливістю роботи закладів загальної середньої освіти великих міст та міст-супутників.

«Друга зміна у закладі освіти має вводиться лише у тому випадку, якщо у школу за місцем реєстрації прийшло значно більше дітей, ніж це передбачено санітарними нормами», - повідомляють у Державній службі якості освіти.

Навчання при двозмінному режимі навчання в другу зміну має розпочинатись не пізніше 14 години, а закінчуватись — не пізніше 19-20 годин.

«Звертаємо увагу, що учні 1-2 класів та випускних класів навчаються лише у першу зміну. Учні 3-5 класів можуть навчатися у першу зміну або у підзміну з початком занять не пізніше 12 години. Починати заняття як в першу, так і в другу зміну слід в один і той самий час протягом навчального року», - наголосили у Державній службі якості освіти.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии