Поиск

Хлопець намагався згвалтувати непритомну дівчину, але завадили перехожі

24 червня, близько 22.00 години, повертаючись з дітьми з прогулянки, рівнянка Марія Горуна помітила, що чоловік тягне кудись за гаражі молоду дівчину. Пізніше він сам зізнався, що намагався її зґвалтувати. Вочевидь, дівчина була чимось «накачана», адже не реагувала ні на що. Про це Марія Горуна написала на своїй сторінці в Facebook.

На той момент на вулиці, окрім Марії, було ще кілька мам і чоловіків. Вони викликали поліцію, а один чоловік пішов прослідкувати за підозрілим хлопцем, але коли зовсім наблизився, той сказав, щоб ішов геть, мовляв, у нього все добре і він сам впорається.

Тоді за чоловіком почали слідувати усі решта, хто були свідками події. Побачили, що він відтягнув дівчину в якусь яму і має намір зґвалтувати її. На щастя, в цей час на місце приїхали правоохоронці та затримали ґвалтівника, який, виявляється, вже у поліції має «славу» неодноразового правопорушника. Викликали бригаду судмедекспертів, щоб з’ясувати, в якому стані дівчина.

Автор допису зазначає, що хлопець був абсолютно тверезим. Коли патрульні запитали, що він тут робить, відповів чесно – збирався зґвалтувати дівчину, але лише трішки.

Однак у патрульній поліції кажуть, що все було не зовсім так.

- Мешканці молодці, що зреагували, але є оперативні фото, де ця дівчина тримає хлопця за руку, мило йому посміхається і геть не схоже на те, що їй щось загрожує, - говорить речниця патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко. – Патрульні, які приїхали на виклик, відвезли обох молодих людей у відділок. Вони були нетверезі, дівчині стало погано, навіть «швидку» викликали. Чоловікові 31 рік, жінці – 38 років. Що ж там було насправді, зараз з’ясовують слідчі.

Тим часом, у соцмережах рівняни пишуть, що від цього чоловіка вже тривало страждає весь район. Мовляв, він небезпечний для оточуючих та має довідку, що є психічно неврівноваженим.

Комментарии