Поиск

Харківський депутат "Відродження" вкрав кольори Зеленського на виборах

Харківський депутат Олександр Ткаченко від "Відродження" повністю скопіював дизайн команди "Зе". "Відродженець" розмістив зовнішню рекламу на вулицях міста, вводячи людей в оману.

Олександр Ткаченко

Харківський журналіст Павло Федосенко повідомляє:

Вам нічого стилістика, дизайн і кольори не нагадують? Ось і мені нагадують. А представникам президентської партії - мабуть, ні. В іншому випадку пішла б якась реакція. Адже якщо "хапуга, злодій і казнокрад" (Олексій, ви, здається, так висловилися?) Намагається виїхати за рахунок рейтингу чужої йому партії - реакція повинна бути, is not it? А поки дуже вже схоже на договорняк. Мовляв, ми тебе в своїх рядах бачити як би не хочемо - але на твій піар очі закриємо.

Федосенко так само зазначає, що кандидатуру Ткаченко не підтвердив і активний представник "Слуги народу" в Харківській області Олексій Кусов.

"Пару тижнів тому у мене (та й не тільки в мене) з'являється інформація про те, що депутат облради від "Відродження" Олександр Ткаченко - фаворит мера, великий любитель піаритися на роботі комунальників і погрожувати харків'янам у соцмережах - буде балотуватися по 174-му округу від "Слуги народу". Однак Кусов запевняє, що Ткаченко до партії не має абсолютно ніякого стосунку. І на фото мажоритарників зі з'їзду його дійсно немає. Здавалося б - висновки зроблені, питання закрите. Ура", - пише Федосенко.

Відзначимо, що не так давно президент Володимир Зеленський також відхрестився від скандального депутата.

Нагадаємо, що одіозний харківський депутат-"відроджинець" Ткаченко став відомий після того, якобізвав виборців "ублюдками", а також пригрозив активістам розправою. При цьому, навіть не дивлячись на широкий розголос справах, поки правоохоронці хід їм не дали.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

  • Стало відомо, скільки будуть коштувати бюлетені на дострокових виборах до ВР.

Комментарии