Поиск

Він буде відповідати за питання справедливості та інклюзивності

Італійський будинок моди Gucci оголосив про призначення Рені Тірадо на посаду директора з культурного розмаїття, справедливості та відкритості. Раніше жінка вже займала таку позицію в Головній Лізі бейсболу і Тенісної асоціації США, де розробила декілька успішних програм на підтримку рівноправності.

Тірадо належить розробити та впровадити стратегію зі створення більш інклюзивного та рівного колективу в компанії у всіх регіонах: як в головному офісі, так і в магазинах і на фабриках. Нова система роботи з персоналом торкнеться всіх позиції, включаючи працівників складу і продавців-консультантів.

Планується розвиток таких ініціатив, як підтримка меншин і участь компанії в програмі надання освіти дівчаткам-підліткам ЮНІСЕФ.

Призначення Тірадо - частина плану з поліпшення корпоративної культури, який Gucci анонсував ще в лютому цього року після звинувачень у расизмі, пов'язаних з водолазкою-балаклавою, в якій побачили «блекфейс». Багато зірок оголосили бойкот італійському бренду. Зокрема, репер 50 Cent публічно спалив свою брендову футболку і пообіцяв позбутися всієї продукції марки. Після цього Gucci звинуватили в культурній апроприації і образі їх віри сикхи: бренд випустив головний убір, що підозріло нагадує традиційний сикхський тюрбан.

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі

Комментарии