ГПУ звинуватила російського генерала в загибелі 3 тисяч українських військових

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. ГПУ звинуватила російського генерала в загибелі 3 тисяч українських військових
12:33, 27.03.17
Прес-служба Генпрокуратури України

Військова прокуратура України повідомила про підозру генералу Збройних Сил Російської Федерації Олексію Завизьону, причетного до загибелі 3 тис. українських військових.

Завізьон обґрунтовано підозрюється у тому, що він у період з лютого по липень 2015 року за попередньою змовою групою з іншими представниками влади та службовими особами Збройних Сил Російської Федерації, виконуючи обов’язки командувача 1 армійського корпусу – незаконного озброєного формування, так зване «народне ополчення ДНР», шляхом віддання наказів, контролю їх виконання і координації дій, через підлеглих службових осіб ЗС РФ, забезпечив на території Донецької і Луганської областей щоденне ведення підпорядкованими незаконними озброєними підрозділами обстрілів позицій сил АТО та вчинення збройних нападів на військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів.

У результаті вчинення зазначеними співучасниками зазначених умисних дій, загинули не менше 3 тисяч і поранено понад 8 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, залучених до проведення АТО, тимчасово окуповані райони Донецької і Луганської областей та завдано значної матеріальної шкоди державі Україна.

Підозрюваний оголошений у розшук, готується клопотання про надання дозволу на затримання з метою приводу участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Як повідомляв Соцпортал, бойовики занепокоїлись через масовий саботаж техніки та озброєння.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости