Поиск

ГПУ встановила організаторів вбивства Вороненкова і передала дані Росії - ЗМІ

Генпрокуратура України у відповіді на запит російських правоохоронців назвала організаторів вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

Про це пише видання "Росбалт", посилаючись на слова джерела в правоохоронних структурах.

Повідомляється, що одним з них є "злодій в законі" Володимир Тюрін, іншим - неназваний власник кримського банку. Напередодні вбивства Вороненкова вони зустрілися в Криму для обговорення підготовки злочину. Відзначається, що Тюрін є колишнім чоловіком вдови Вороненкова Марії Максаковою.

"Перший — це Володимир Тюрін — колишній чоловік Марії Максаковою, яка потім вийшла заміж за Вороненкова. Другий — власник банку, що працює в Криму. Вказані дати, коли вони нібито зустрічалися на півострові для обговорення підготовки злочину. Далі йдуть відомості про тісні зв'язки Тюріна і банкіра з кримінальним світом і російськими спецслужбами. Все ведеться до того, що дані дві особи нібито організували вбивство за дорученням співробітників цих спецслужб", - заявило джерело.

При цьому джерело зазначило сумнівність наданих ГПУ дані, стверджуючи, що вони були взяті з "російських корпоративних ресурсів".

"З ним (відповіддю ГПУ - ред.) працюють, інформація зіставляється з даними, отриманими СК РФ (Слідчим комітетом - ред.) і оперативниками", - додав він.

У свою чергу, вдова Вороненкова Марія Максакова в коментарі російському агентству РБК заявила, що Генпрокуратура не надавала ніяких відомостей російській стороні.

Як раніше повідомлялося, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що замовник вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова знаходиться на території Росії.

Як повідомляв Соцпортал, Вороненков несе відповідальність за анексію Криму.

Комментарии