Поиск

ГПУ відкрила кримінальну справу проти Арбузова

Генпрокуратура повідомила про підозру колишньому першому віце-прем’єр-міністру України Сергію Арбузову.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"У кримінальному провадженні складено та у передбачений законом спосіб направлено повідомлення про підозру колишньому Першому віце-прем’єр-міністру України С. Арбузову у вчиненні незаконного фінансування упродовж 2012 – 2013 років створення ТМСП за рахунок коштів Державного бюджету України в сумі 220 млн грн за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України", - йдеться в повідомленні.

Розслідування у кримінальному провадженні проводиться за фактами невиконання покупцем пакету акцій ВАТ «Укртелеком» – ТОВ «ЄСУ» умов приватизації щодо створення виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення (далі – ТМСП), незаконного фінансування упродовж 2012 – 2013 років створення ТМСП за рахунок коштів Державного бюджету України та приватизації 92 % державного пакета акцій ВАТ «Укртелеком» за заниженою вартістю.

На даний час вирішується питання про оголошення С. Арбузова у міжнародний розшук та обрання йому судом запобіжного заходу.

Як повідомляв Соцпортал, Арбузов заявив, що не за таку Україну люди стояли на Майдані.

Комментарии