Поиск

Гончарук зустрінеться з сім'ями загиблих на пожежі в коледжі

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук прибув до Одеси, щоб вшанувати пам'ять загиблих унаслідок пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу і розібратися з причинами як самої пожежі, так і тривалої відсутності перевірок безпеки експлуатації будівлі

Про це "Інтерфакс-Україна" повідомила прес-секретар прем'єра Діана Давитян.

За її словами, разом з Гончаруком до Одеси прибули лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, три народних депутати, заступник генерального прокурора України Віктор Трепак, а також міністр освіти та науки Ганна Новосад.

Глава Кабміну повідомив, що уряд створив комісію з розслідування причин пожежі в Одесі.

"Ми обов’язково розберемося. Результати розслідування — до 20 грудня. Винні понесуть покарання", – підкреслив він.

Гончарук зазначив, що остання перевірка будівлі коледжу відбулася в червні 2014 року і тоді були виявлені основні порушення. У 2019 році будівля не була серед пріоритетних для перевірки.

Прем’єр додав, що за дорученням Зеленського, до 10 січня уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вузів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, 4 грудня вранці стало відомо, що в Одесі горів коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Близько 19.30 рятувальникам вдалося загасити пожежу. Після цього почався пошук зниклих безвісти. Станом на 8 грудня з-під завалів дістали дев’ять загиблих. У лікарні помер рятувальник.

Президент Володимир Зеленський оголосив 8 грудня днем національної жалоби за загиблими під час пожежі в Одесі.

Про надзвичайні події та ДТП читайте у розділі #Соціалка на Соцпорталі

Комментарии