Поиск

Головні туристичні тренди: Чим Україна дивуватиме світ у 2019

2019 рік буде роком Якості та досконалості в туризмі. Про це повідомив Тарас Демкура, старший віце-президент Національної туристичної організації України, на відкритті Львівського Міжнародного Форуму Індустрії Туризму та Гостинності 16 жовтня.

2018 рік був присвячений гастрономічному і винному туризму, позаяк він має велику перспективу розвитку в Україні, – нагадав Пан Тарас, відкриваючи форум. – Україна має чим дивувати світ. Це і наше гастрорізноманіття, і концептуальні ресторани, нові технології вирощування і приготування і, найголовніше, приємні ціни. НТОУ готує на кінець року програмний документ щодо сталого розвитку гастрономічного туризму в рамках стратегії розвитку туризму та курортів 2026.

Передаючи вітання від Президента Національної туристичної організації України, Тарас Демкура зауважив, що наступний рік оголошено роком Якості та досконалості в туризмі. Країна як ніколи повинна продемонструвати усьому світу перспективи своєї туристичної індустрії, нашу гостинність та культуру.

Розвитку туризму в Україні повинно сприяти консолідована робота влади, громадськості та бізнесу задля спільної мети – дотримання міжнародних стандартів всіх учасників ланцюгу поставки туристичного продукту для сталого туризму дестинацій України. Вкрай важливо підвищувати рівень знань, якість послуг і розвивати маркетинг для повноцінної презентації усіх туристичних можливостей.

- Правильний підхід до туризму допоможе привернути до себе увагу всього світу, сформувати позитивний імідж і репутацію країни, сприятливої для подорожей, інвестицій, бізнесу і життя, –переконаний старший віце-президент Національної туристичної організації України.

Форум триватиме до 18 жовтня. У рамках Форуму одночасно будуть працювати XIX Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» та ХІ Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

Одним із партнерів Форуму став проект «Життя в стилі ЕКО» (унікальна програма лояльності з добровільною екологічною сертифікацією готелів, ресторанів), засновником якого являється Тарас Демкура.

- Приємно, що все більше готелів та ресторанів приєднуються до екологічних ініціатив та збереження довкілля. Запрошуємо стати частиною соціально-відповідальної спільноти та відвідати Туристичний Маркетплейс Львівщини, який пройде 2 листопада 2018 року у рамках 18-го економічного форуму «Львівщина – хаб можливостей, – закликає засновник проекту «Життя в стилі ЕКО».

Комментарии