Поиск

Голосовий помічник Alexa почне давати медичні поради

Як подолати мігрень, що їсти під час виразки та чим промити рану. Консультації надаватиме Alexa.

Як повідомляє BBC News, Національна служба охорони здоров'я Великобританії уклала угоду з компанією Amazon, в результаті якої голосовий помічник Alexa буде давати професійні рекомендації щодо стану здоров'я користувача. Інформацію для відповідей нададуть фахівці служби.

Alexa зможе детально пояснити, як лікувати мігрень, які симптоми бувають у грипу та вітрянки. Проєкт націлений на те, щоб уникнути ситуацій з неперевіреною інформацією, яку можна знайти в інтернеті. Всі рекомендації, озвучені системою, будуть попередньо перевірені і схвалені лікарями.

В першу чергу автори цієї ініціативи сподіваються допомогти слабким зором користувачам, для яких такий спосіб пошуку інформації може стати більш зручним. Крім цього, МОЗ Великобританії сподівається зменшити завантаженість лікарів і лікарень, оскільки в останні роки відзначається зниження кількості співробітників, що у свою чергу призводить до великих черг у лкарнях.

Водночас, фахівці Королівського коледжу лікарів загальної практики побоюються, що нова функція може стати загрозою для пацієнтів, яких поради голосового помічника переконають, що їм не слід звертатися до фахівця і проходити медогляд. Зі свого боку вони просять провести незалежне розслідування, щоб підтвердити безпеку цього проєкту.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии