Поиск

Голлівуд створив комісію з розслідування звинувачень в сексуальних домаганнях

Аніта Хілл, що отримала широку популярність в 1990-х, під час процесу затвердження на посаду нового судді Верховного суду США, очолить комісію з розслідування звинувачень в сексуальних домаганнях в індустрії розваг.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Комісія була створена після того, як в результаті скандалу з участю продюсера і бізнесмена Харві Вайнштейна, на Голлівуд обрушився шквал звинувачень в сексуальних домаганнях.

У п’ятницю топ-менеджери індустрії розваг прийняли рішення про фінансування роботи комісії. У зустрічі, що пройшла в Лос-Анджелесі, взяли участь президент компанії Lucasfilm Кетлін Кеннеді, творець Nike Foundation Марія Ейте, юрист Ніна Шау і інвестор Фріда Капор Клейн. Також в переговорах взяли участь глави всіх найбільших студій Голлівуду.

-Комісія не займатиметься пошуком якогось рішення (проблеми), – заявила Катлин Кеннеді. – Ми займаємося розробкою повномасштабної стратегії для того, щоб відповісти на складні і взаємопов’язані питання, пов’язані з проблемою рівності і зловживання владою.

Аніта Хілл, яка очолила комісію, була в числі громадських діячів, які вперше заявили про проблему сексуальних домагань під час слухань за твердженням судді Кларенса Томаса на посаду члена Верховного суду США в 1991 році.

-Прийшов час покінчити зі змовою мовчання, – сказала вона. – Я займалася цією проблемою 26 років, і сьогодні настав час змінити ситуацію.

Аніта Хілл викладає право в університеті Брандейс і очолює Комітет з прав людини в Міжнародній асоціації адвокатів. За її словами, комісія займеться проблемами «зловживання владою, безпеки» постраждалих, одночасно розробляючи рекомендації для можливих жертв сексуальних домагань.

Як повідомляв Соцпортал, дев'ять людей заявили про сексуальні домагання Спейсі.