Поиск

Глава ПЦУ Епіфаній вважає, що розколу церкви немає

Після заяви мітрополіта Філарета про амбіції його, як предстоятеля УПЦ КП, йому дав роз'яснення Єпіфаній. Глава ПЦУ сказав, що розколу в Православній церкві України немає і не буде.

Єпіфаній

Про це він сказав у вівторок в Маріуполі:

Розколу в Української православної церкви немає і не буде. Кожен ієрарх має певні думки, але ми повинні спільно будувати майбутнє в єдиній помісній Українській православній церкві.

Повідомляється, що коментуючи останні висловлювання Філарета, предстоятель ПЦУ зазначив, що патріарха Київського високо шанують в митрополії, однак не погоджуються з окремими його висловлюваннями:

Ми поважаємо святійшого патріарха Філарета, але не підтримуємо думки, які він висловив в останні дні", - сказав Епіфаній.

За його словами, ПЦУ потрібно рухатися вперед, розвивати майбутнє і йти до визнання з боку інших помісних церков.

Він сказав:

Всі повинні чітко зрозуміти, що до початку об'єднавчого собору такі структури як Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква були розпущен.Зараз, фактично, і юридично, в Україні не існує таких структур як Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква, тому що ми об'єдналися і ці колишні структури увійшли в єдину Церкву, виконавши свою історичну місію.Далі він продовжив, що всі прагнули до визнання Української Церкви і ми змо

гли отримати Синодальний Томос, який навіки стверджує той факт, що ми є єдиною Помісною православною церквою.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии