Поиск

GladPet — онлайн-сервіс, де бездомні тварини знаходять свою родину

GladPet.org, онлайн-ресурс для адопції бездомних тварин, тепер працює по всій Україні.

Сайтом вже можна повноцінно користуватися не тільки в Одесі та області, а й в інших містах країни (поки що тільки обласні та районні центри).

Метою поширення проекту на інші міста є створення єдиної робочої платформи, де будь-яка людина може додати тварину, яка шукає дім, або знайти собі домашнього улюбленця безкоштовно.

Окрім цього, на сайті буде можливість знайти інформацію про існуючі притулки, волонтерські та зоозахисні організації, які працюють у вашому місті.

Для кого GladPet може бути корисним:

 1. Для людей — це можливість знайти домашнього улюбленця за допомогою ресурсу безкоштовно.
 2. Для притулків — рішення проблеми вільних місць.
 3. Для бездомних тварин — дім та любляча родина.
 4. Для міста — скорочення чисельності бездомних тварин на вулицях.

Як працює ресурс:

 1. Притулок чи приватна особа додає на сайт детальну інформацію про тварину, яка шукає дім.
 2. Користувач вибирає тварину на сайті, зв’язується з контактною особою та домовляється про зустріч. Якщо тварина та потенційний власник підійшли один одному, то, після особистого спілкування, інструкції по догляду, тварину можна забрати.
 3. Окрім цього, є можливість взяти тварину з притулку під опіку: купувати корм, іграшки, необхідні речі. При необхідності, сплачувати лікування та приїжджати до свого улюбленця в притулок.

«GladPet» — один з перших великих проектів, який зібрав на краудфандинговій платформі «Моє місто» 74 тисячі гривень. За 1 рік проект був підготовлений до запуску та реалізаціїї. Перша назва, була складна — «Системное решение проблемы бездомных животных», згодом проект був названий«GladPet».

Офіційна дата запуску проекту — 4 жовтня 2016 року. По всій Україні він стартував 4 квітня 2018 року.

Команда проекту:

 • менеджер проекту — Любов Ждан;
 • допомагають учасники команди платформи «Моє місто»: розробка сайту — Олександр Шкарбалюк, розвиток та маркетинг — Євген Кузьмичьов;
 • над дизайном сайту працювала Катерина Хіора, як волонтер;
 • крім цього, допомагають волонтери. Без їх допомоги було б набагато складніше створювати та розвивати цей проект.

У команди проекту попереду ще багато роботи. І наразі потрібна допомога активних людей в містах України, хто зможе стати регіональним представником.

Сайт активно заповнюється контентом, тому ті, хто мріяв про подібний ресурс в своєму місті, — можуть поділитися новиною вже зараз :)

Хто має ідеї, пропозиції співпраці та побажання з розвитику проекту, пишіть:

info@gladpet.org

Комментарии