Поиск

Геращенко: Представники терористів вимагають негайної амністії "для себе"

Україна виступає за негайний обмін списками і звільнення полонених вже в червні, але представники терористів ЛДНР вимагають негайної амністії "для себе", на що Україна піти не може.

Про це заявила представник України в підгрупі Ірина Геращенко в Facebook .

Вона розповіла, що цитовані в російських ЗМІ слова представника Росії в тристоронньої контактній групі Бориса Гризлова про те, що це нібито українська сторона не хоче виконувати свої зобов'язання по надання амністії "учасників конфлікту", були озвучені представниками бойовиків, а не самим Гризловим, якого на насправді не було на засіданні в Мінську.

"Істерика про амністію була - з боку представників ОРДЛО, які кричали, що вони," обмудсмена і спікери республік "і вимагають негайної амністії для себе. Які ще потрібні докази того, що всі сценарії пишуться в Кремлі, а потім їх озвучують все, Кремлем уповноважені ... (а вчора Гризлова не було, тому не знаю, можливо він по телефону потім давав ці коментарі, або відразу передали в письмовому вигляді , щоб шантажувати Україну). Але примітно - слова екс спікера Держдуми і слова "спікерів" з ОРДЛО збігаються на 100% ", - написала Геращенко.

Нагадаємо, вчора, 24 травня, відбулося засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Як повідомляв Соцпортал, бойовики "ЛДНР" масово розривають контракти: укомплектованість підрозділів складає менше 50%.

Комментарии