Поиск

Геращенко: посилення санкцій проти РФ ефективніше, ніж миротворча місія на Донбасі

Посилення економічних санкцій проти Російської Федерації більш ефективно для вирішення конфлікту на сході України, ніж введення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Про це заявив народний депутат Антон Геращенко в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Єдиний на сьогодні найбільш ефективний варіант - це посилення економічних і дипломатичних санкцій проти РФ як Україною, так і нашими партнерами, ЄС, США, Канадою та Японією. Через економічні санкції економіка Росії несе величезні збитки, вони вже вимірюються в сотнях мільярдів доларів, і це виснажує російську економіку...", - сказав він.

На його думку, допомога міжнародних організацій у врегулюванні конфлікту мала позитивні сторони в історії, однак існують і негативні.

"Примирення з допомогою міжнародних організацій, таких як ООН. Були позитивні варіанти примирення, наприклад в Індонезії... Є і негативні варіанти, коли при участі миротворців ООН, наприклад, на Кіпрі вже 45 років не можуть вирішити питання об'єднання Північного Кіпру, який був захоплений турецькими військами. Є варіант, коли миротворча місія ООН з одного боку, здавалося б, потрібна для примирення Грузії і Абхазії, але оскільки миротворцями є російська армія, то Абхазія фактично стала російською провінцією. Нам не потрібен абхазький сценарій примирення, коли Росія буде пропонувати, щоб російські війська окупували цю територію", - додав він.

Як повідомляв Соцпортал, чому з Донбасу вигнали кадирівців.

Комментарии