Поиск

Gentlemen's Club - мережа стильних українських барбершопів

Сучасний світ вимагає від чоловіків відповідного зовнішнього вигляду та стилю життя. На щастя, існують перевірені часом орієнтири, на які варто рівнятись - це неперевершені, вишукані і водночас практичні чоловічі образи початку ХХ сторіччя. Саме тоді мужність ідеально поєднувалась з умінням доглядати за собою, стильно одягатись та, звісно, мати відповідні зачіски, галагнтні вуса та ошатні бороди. І допомагала чоловікам у цій нелегкій справі ціла індустрія барбершопів, яка часто бувала не тільки банальною перукарнею, але і клубом за інтересами, бібліотекою, а іноді й неопганим баром.

Барбершоп Gentlemen's Club

Відродити українским сучасним чоловікам старі-добрі європейські традиції допоможуть спеціалісти Gentlemen's Club. Це мережа барбершопів у Києві та ряді інших міст України, стилізована під заклади 20-их років минулого сторіччя, радо зустріне клієнтів, які розділяють уявлення професійних барберів про мужність та стиль.

На сайті мережі gentlemensclub.com.ua можна ознайомитись з переліком та фотографіями майстрів, які візьмуть на себе відповідальність за створення нового образу або ж підтримку вже обраного. Тут також розміщено прайс.

Так, Gentlemen's Club пропонує наступні послуги:

  • чоловіча стрижка
  • стрижка машинкою (до 3 мм)
  • стрижка машинкою (від 3 мм)
  • дитяча стрижка
  • стрижка бороди та вусів
  • королівське гоління
  • камуфлювання сивини

Барбершоп Gentlemen's Club

При цьому всі процеси відбувається з важливими нюансами, наприклад, з попереднім розпарюванням, та відповідно до кращих практик та технологій.

В мережі барбершопів Gentlemen's Club також можна придбати якісні та стильні засоби для догляду за шкірою, бородою та волоссям - лосьйони після гоління, бальзами, перукарський віск, мило та багато іншого. Можливе також придбання подарункового сертифікату, який стане чудовим презентом для чоловіка, який любить слідкувати за собою.

Gentlemen's Club представлений у Києві чотирма барбершопами за адресами вул. Хрещатик, 1/2, вул. Паньківська, 12 вул. Івана Мазепи, 12 та пр-т. Оболонський, 26.

Мережа також поширюється на Вінницю, Львів, Івано-Франківськ, Ірпінь, Луцьк і Рівне, а нещодавно новий барбершоп Gentlemen's Club було відкрито на одному з найкращих українських курортів - Буковелі. Цього року новими клієнтами закладів стали 250 тис. чоловіків. Така популярність та довіра красномовно свідчить про незмінну якість послуг Gentlemen's Club.

Комментарии