Поиск

Гарячої води немає через борги, а не підготовку до зими - працівник "Київгазу"

"Планові" відключення гарячої води у ряді районів Києва насправді пов'язані з боргами "Київенерго" за газ, а не перевіркою готовності тепломереж до опалювальних сезону.

Киян чекає або холодна зима, або, у разі погашення заборгованості, авральне підключення з великим ризиком аварій.

Про це активістам "Соціального руху" розповів співробітник "Київгазу".

"За минулий опалювальний сезон нам “Київенерго” заборгувало оплату транспортних послуг. В кінці сезону це було під 200 млн, може і більше. Зараз - це 175-176 млн. Тобто гасять борг вони повільно і натужно. Тим часом НАК “Нафтогазу” вони за газ винні більше - за опалювальний сезон по 3 млрд. Або, наприклад, "Укртрансгазу" були пвинні 380 млн за транспортні послуги, було обмежено подачу газу на одну з ТЕЦ6, справа дійшла до Кабінету міністрів. Лише після цього місто кинулось вирішувати проблему - посадило "Укртрансгаз" з "Київенерго" за стіл переговорів, пообіцяло грошей. А нам ніхто нічого”, - стверджує співробітник “Київгазу”.

За його словами, заяви про підготовку до опалювальних сезону є неправдою.

"Насправді з 176 котелень 106 вимкнено. Уже 2-3 місяці. При цьому всі казки розповідають про підготовку. А готуємося ми до холодної зими, або до того, що все-таки у вересні-жовтні нам запропонують гроші. І тоді в авральному порядку почнуть готувати котельні до зими. Місто думає - холоди прийдуть і якось воно буде, свої мільйони ближче до тіла, чого це ще Київенерго кредитувати”, - зазначає співробітник.

Як повідомлялось, незважаючи на ряд нарікань щодо якості послуг “Київенерго” та величезні борги компанії минулого тижня державний пакет акцій було продано олігарху Ренату Ахметову, якому до цього належала більша частина активів компанії.

Комментарии