Поиск

«Ганьба»: екс-король Малайзії шкодує про шлюб з Воєводіною

Офіційні представники колишнього верховного правителя Малайзії та султана Келантана заявили, що Мухаммад V шкодує про те, що одружився на переможниці конкурсу краси «Міс Москва--2015» Оксані Воєводіній

Про переживання чоловіка повідомило місцеве видання New Straits Times - там було опубліковано заяву від імені Келантанского палацу.

Згідно з опублікованим документом, «Його королівська високість султан Келантана висловлює жаль з приводу прийнятих рішень в особистому житті, які привели до нерозуміння серед ракьята (громадян Малайзії )».

Палац також зазначив, що колишній король не хотів, щоб аспекти його приватного життя "ініціювали розбіжності в соціальних мережах, які підживлюються наклепом».

Таким чином офіційне представництво члена малайзійської королівської сім'ї закликало своїх громадян не покладатися на інформацію, отриману з жовтої преси і зарубіжних ЗМІ.

У заяві також говориться, що «брехня, висловлена в соцмережах, зганьбила султанат, підконтрольний Мухаммаду V, і всю келантанскую королівську сім'ю. У заключних пропозиціях звернення ракьяту запропонували зайнятися іншою справою і краще «помолитися за здоров'я і благополуччя батька Його високості, який погано себе почуває».

Зовсім недавно вперше розлучення з колишнім королем Малайзії прокоментувала Оксана Воєводіна. Свої думки вона описала у себе в інстаграмі. Модель повідомила, що не хоче нікого ранити, тому не стане називати справжні причини свого розставання з колишнім монархом.

«Може, якщо відкрию правду, то буду відчувати себе краще. Але я просто не хочу нікому нашкодити», - написала Воєводіна під спільною фотографією з екс-чоловіком.

Про те, що Мухаммад V і переможниця конкурсу краси розірвали шлюб, стало відомо цього літа, в кінці липня.

«Його Королівська Високість необоротно розлучився з пані Оксаною Горбатенко 22 червня 2019 року шляхом триразового проголошення слова«таляк» відповідно до законів шаріату», - говорилося в заяві, опублікованій офіційним представником.

«Таляк» означає, що чоловік і жінка можуть вступити в шлюб повторно, але лише після того, як колишня дружина вийде згодом за іншого чоловіка, і той залишить її вільною - тобто або розлучиться з нею, або помре. Також в папері значиться, що розведені колишній король Малайзії та його дружина, починаючи з 22 червня, а видана вона в Сінгапурі. Свідоцтво про розлучення було випущено 1 липня. До цього моменту чутки про розставання пари, що розповсюджувалися в ЗМІ, не мали ніяких офіційних підтверджень.

Оксана і Мухаммад зустрілися навесні 2017 року на заході, організованому ювеліром Джейкобом Арабо в Європі. Історію знайомства з королем Воєводіна також розповідала своїм передплатникам в інстаграмі.

«Після заходу ми вирушили на вечерю, де я познайомилася з чоловіком, і він представився королем Малайзії. Я сприйняла це як жарт і пожартувала у відповідь, що я теж королева Москви, - писала модель. - Ми проговорили весь вечір і обмінялися номерами телефонів. Незабаром в пресі з'явилися новини про призначення короля, яким і був мій новий знайомий ... »

Уже наступного літа вони зіграли два весілля . Перше, в червні, - за ісламськими законами, а друге в листопаді, що пройшло в підмосковній Барвисі з натяком на російські традиції, але з халяльною їжею і без алкоголю.

З боку їх союз виглядав історією шаленого кохання. Москвичка Оксана прийняла іслам і взяла ім'я Рихана Петра, а Мухаммад відрікся від престолу. Однак чутки про суперечності пари почали ходити вже на самому початку відносин, з моменту їх першого весілля, проте регулярно спростовувалися офіційними представниками і знайомими Оксани Воєводіною.

В кінці травня цього року модель народила сина на ім'я Леон, тому новина про розлучення пари на початку цього літа стала подвійно несподіваною. Вже після офіційного розірвання шлюбу «Міс Москва--2015» зізналася, що вони одружилися тільки тому, що колишній правитель найбільше мріяв про народження власних дітей.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии