Поиск

Фракція "Батьківщина" в Київраді попередила Віталія Кличка про корупційні спроби його підлеглих

Конкурсна комісія "провалила" голосування за переможців, щоб мер одноосібно призначив на посаду директора комунального підприємства потрібну людину.

Про це заявив голова фракції "ВО "Батьківщина" у Київраді Володимир Бондаренко.

Конкурсна комісія з відбору кандидатур на заміщення вакантної посади директора КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» не затвердила результати рейтингового голосування за дві кандидатури, які набрали найбільшу кількість балів. Не голосували за їхнє затвердження чиновники КМДА та їх оточення. Комісія складалася із представників громадськості, чиновників КМДА та депутатів Київради.

Участь у конкурсі взяло 4 особи. За умовами конкурсу, проведено рейтингове голосування, що мало визначити претендентів, які є кращими у фаховій підготовці та визначити кращу програму кожного кандидата.

Після визначення двох найкращих кандидатів, комісія мала затвердити ці результати своїм голосуванням і подати на розгляд Київського міського голови дві кандидатури. Той, у свою чергу, мав з них обрати найкращого та призначити його на посаду директора комунального підприємтсва.

"Комісія навмисно провалила голосування. Напевне тому, що в числі двох кращих претендентів, які набрали найбільшу кількість балів, кандидатуру, яку хотіли би бачити на цій посаді чиновники, немає. Тому меру подадуть результати рейтингового голосування по всіх 4-ох кандидатурах, з яких він повинен буде обрати одного", - пояснив В. Бондаренко.
"Тобто, коли чиновникам не вдалося сфальсифікувати конкурс з відбору керівника комунального підприємства, вони фактично скасували його результати. Якщо цей фокус пройде, це дозволить будь-якому керівнику вирішувати, кого просувати по посадах та призначати начальниками. Схоже, що деякі чиновники досі не можуть звикнути до того, що тепер всі посадовці не призначаються, а обираються. Треба поважати вибір експертів", - додав В. Бондаренко.

Фракція "ВО "Батьківщина" у Київраді звертається до Київського міського голови Віталія Кличка не піддаватися провокаціям чиновників і обрати керівника комунального підприємства з двох кандидатів, які за результатами конкурсу набрали найбільшу кількість балів.

"Будь-які спроби порушити існуюче законодавство - недопустимі. Навіть, якщо улюблений кимось кандидат не потрапляє в число претендентів, все одно треба дотримуватися законодавства. Сподіваюся, що Вітай Кличко виявить себе як законослухняний громадянин і діятиме відповідно до закону. Нашій фракції не важливі імена чиновників - для нас важливо дотримання закону і якісна робота стуруктури міської влади. Сподіваюся, Віталій Володимирович мислить так само!", - висловив надію В. Бондаренко.

Крім того, на думку голови фракції, було би доцільно покарати службовців, які спробували спровокувати В. Кличка на порушення закону.

"Це був би хороший урок тим, хто в майбутньому захотів би зробити подібні речі", - підсумував В. Бондаренко.

Результати рейтингового голосування комісії:

1. Романенко Олександр Володимирович – 7 голосів;

2. Мазур Наталія Петрівна – 5 голосів;

3. Мельников Максим Олександрович – 4 голосів;

4. Дворник Оксана Анатоліївна – 3 голосів.

Комментарии