Поиск

Фільм «Рідні» переміг на міжнародному кінофестивалі в Австрії

Український документальний фільм «Рідні» режисера Віталія Манського переміг на міжнародному кінофестивалі в Австрії.

На церемонії нагородження 13-ї CROSSNG EUROPE FILM FESTIVAL LINZ головний приз отримала українська документальна стрічка режисера Віталія Манського «Рідні». Після зйомок цієї стрічки режисер емігрував з Росії до Латвії і мешкає в Ризі.

«Рідні» - це фільм про життя людей із однієї родини, родини режисера, які мають спільну історію, спільне виховання та сучасні події в Україні вплинули на їх світогляд та на самоідентифікацію.

«Для мене перемога такого особистого для мене фільму є чимось надзвичайним. Ніби нагородили не мою стрічку, а все моє життя. Конкурс був дійсно надзвичайно великим, у стрічках- конкурентах піднімалося багато загальноєвропейських проблем, зокрема біженців. Однак перемога картини з такою інтимною інтонацією це велика подія і для мене, і для всієї України». – коментує свій тріумф режисер Віталій Манський

Продюсер стрічки Анна Паленчук «435 FILMS» зазначила, що це перша нагорода, яку здобув цей фільм і підкреслює важливість цієї перемоги на тлі євроінтеграційних процесів в Україні.

Прем’єра документальної стрічки «Рідні» відбулася в рамках Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах у 2016 році. Далі фільм був продемонстрований на Міжнародних кінофестивалях в Торонто, Ризі, Німеччині, Естонії, Голландії, Великобританії, Бразиліі. В Україні прем’єра відбулася 2 лютого 2017 року.

Фільм був підтриманий Державним агентством з питань кіно.

Комментарии