Фійон заявив, що Туреччина ніколи не вступить до ЄС

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Фійон заявив, що Туреччина ніколи не вступить до ЄС
11:24, 13.03.17
ТАСС

Переговори про приєднання Туреччини до Євросоюзу безперспективні, і європейці давно повинні чітко пояснити це турецькій стороні, почавши пошуки нових форматів співпраці.

Про це заявив кандидат в президенти Франції від партії "Республіканці" Франсуа Фійон, виступаючи в ефірі радіостанції Europe 1.

"Французький уряд - і ця критика може бути застосована і до інших європейських урядів - мало б ясно заявити відтепер туркам, що вони не зможуть увійти до складу Євросоюзу. Потрібно розглянути з ними інші форми відносин, однак те, як ми даємо розвиватися цим переговорам про входження Туреччини в ЄС, які тривають ось уже 30 років, є, на мій погляд, ще однією з причин тієї напруженості, яка зараз є в стосунках з Туреччиною ", - сказав він.

Цю заяву Фійон зробив, коментуючи мітинг за участю міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу. Зустріч, яка зібрала 1 тис. Чоловік, пройшла з дозволу влади Франції на тлі дипломатичного конфлікту між Туреччиною і Нідерландами, що викликало всередині країни шквал критики з боку опозиції.

Як повідомляв Соцпортал, основні світові події минулого тижня, - огляд.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости