Фестиваль «Перемагай себе» отримав підтримку

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. Фестиваль «Перемагай себе» отримав підтримку
13:50, 06.12.17
kyiv.ba.org.ua

Депутат Київради від фракції «Батьківщина» Володимир Старовойт разом із волонтерами Соціального Центру «Перспектива-Оболонь» підтримав фестиваль «Перемагай себе» на запрошення Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів у селі Лютіж Київської області.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», другий рік поспіль, депутат Київради від фракції «Батьківщина» Володимир Старовойт з колегами підтримує та бере активну участь у проведенні фестивалю, який щорічно організовує лютізький реабілітаційний центр для людей із інвалідністю.

- За статистикою в Україні проживає майже три мільйони людей з інвалідністю. Більшість з них практично повністю виключені із повноцінного життя суспільства. Частина навіть не має можливості вийти за межі чотирьох стін, залишаючись в соціальній ізоляції. Переконаний, шлях до Європи для нас прокладено, зокрема, через пандуси, безбар’єрне пересування та доступність освіти і роботи для людей з інвалідністю, – сказав Володимир Старовойт, подякувавши оболонцям та колегам з «Батьківщини» за активну підтримку інвалідів.

За його словами, «батьківщинівці» урочисто передали подяку для Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів у селі Лютіж від очільника столичної «Батьківщини» Володимира Бондаренка.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости