Поиск

Фахівець назвав головну проблему реформи правоохоронних органів

За ініціативи «Батьківщини Молодої» Києва відбулась чергова зустріч в рамках проекту «Політична кава».

Цього разу молодь спілкувалася з генерал-лейтенантом міліції, доктором юридичних наук, екс-головою Львівської та Тернопільської ОДА, колишнім очільником обласної міліції Рівненщини, Полтавщини та Львівщини, а нині головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Як повідомляє прес-служба столичної парторганізації під час заходу говорили про те, чи дійсно відбулась реформа правоохоронних органів, що таке нова поліція та чи можуть українці відчувати себе захищеними в Україні.

- На мою думку головна проблема реформи в підборі кадрів. За три місяці нових поліцейських навчили водити автомобіль, володіти зброєю та вивчили Кодекси адміністративні, я тут не кажу про кримінальні, і відправили цих людей куди? На вірну смерть. Раніше мінімум рік було стажування, а зараз це проходить миттєво. І що ми отримали? Злочинці відчули, що ця ситуація неконтрольована. Ми маємо розбиті автомобілі, загублену зброю, а про це мало хто говорить, – висловив власну думку Михайло Михайлович.

Зустріч проходила у форматі діалогу, де кожний міг поставити питання, що його цікавить та отримати відповідь від запрошеного гостя. Обговорили реальну ситуацію, як дівчина не могла додзвонитись до поліції в кризовій ситуацію і чула відповідь: «Зачекайте, всі оператори наразі зайняті». Також молоді люди питали в пана Михайла про його відношення до легалізації зброї в Україні, про відсутність перерахунку пенсій правоохоронцям, що досягли пенсійного віку ще до реформи, та про те, хто все ж таки має відповідати за стан патрульного авто – держава чи співробітник поліції.

Учасники зустрічі подякували Михайлові Цимбалюку за змістовну розмову та обґрунтовані відповіді, а організаторам за цікаву ініціативу.

Це вже восьма зустріч молоді Києва на «політичну каву» з народними депутатами, відомими політтехнологами, блогерами, журналістами, представниками влади чи просто відомими людьми. Проект безкоштовний і створений для формування свідомої політичної еліти, виховання майбутніх політиків і держслужбовців, надання їм необхідної кількості знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України.

Комментарии