Поиск

Електронна довіренність. Українців чекає новація

Довіренність у цифровому форматі допоможе запобігти рейдерству - Дубілет

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив про створення електронних довіреностей, які допоможуть в боротьбі з рейдерством. Оформляючи довіреність, громадянин буде отримувати її не тільки в паперовому варіанті, але також і на електронному носії, з електронним підписом нотаріуса.

«У нотаріусів вже є е-підпис, вони і зараз можуть накладати його в пару кліків на будь-які файли. Треба тільки змінити пару рядків в законах. Саме цим ми зараз з Мін’юстом і Нотаріальною палатою і займаємося », – додав Дубілет.

Електронну довіреність в форматі pdf можна буде швидко відправити адресату, не витрачаючи час і гроші на поштові послуги.

Міністр підкреслив, що електронні довіреності будуть безпечнішими, оскільки рейдери часто підробляли паперові документи. Не виключено, що паперові довіреності скасують повністю і замінять їх електронними повсюди.

Дубілет сподівається, що в найближчі тижні закон направлять до Верховної Ради. Як тільки закон приймуть, електронні довіреності почнуть діяти вже на наступний день.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии