Поиск

Експерти Центру захисту киян взяли участь у Форумі «Новий курс України»

15 червня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Всеукраїнський форум «Новий курс України» за участі експертів Центру захисту киян.

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом з Центром захисту киян, українською елітою, представниками громадськості та духовенства зібралися для обговорення стратегічної програми «Новий курс України».

Публічний діалог відбувався на базі трьох платформ: новий суспільний договір, новий економічний курс, екосистема життя людини.

- Мир потрібен Україні як повітря. Війна перетворилася в ширму для прикриття корумпованої, безглуздої політики влади, у найбільший заробіток для декількох людей. Це те, що сьогодні стримує мирний процес і не дає можливості вести реальні переговори, – наголосила Юлія Тимошенко.

Мета заходу — розробити стратегічну програму «Новий курс України», завдяки якій Україна стане сильною, незалежною та європейською країною, де кожен зможе реалізувати свої можливості.

- Україна посідає перше місце за рівнем смертності в Європі. ЮНЕСКО оголосило Україну «країною вимираючого етносу». Як зазначалося в демографічному звіті ООН, в Україні найнижчий в світі природний приріст населення. За 2017 рік Україну залишили понад 1 млн людей, третина з них - працездатного віку. Наша держава потребує термінових змін і я вірю в «Новий курс України» Юлії Володимирівни, - заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор.

Юлія Тимошенко пояснила, що чинна Конституція зіграла важливу роль для закріплення суверенітету країни, однак написана вона без залучення громадськості.

- Відповідно до положень ст. 3 Конституції України, людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Наразі лише Тимошенко в силі підняти Україну на вищий рівень. Лише Тимошенко володіє сучасною та потужною стратегією розвитку держави, - зазначив керівник Юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко.

На Всеукраїнський Форум приїхало понад 2 500 людей з усієї України, серед яких й перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Комментарии