Поиск

​Експерт: Позов Шокіна – реакція на кнопкодавство?

Про це у коментарі Соцпорталу повідомив політолог Петро Охотін.

- Позов Шокіна про відновлення його на посаді Генпрокурора є відповіддю системи на тиск вулиці. Активісти три роки удосконалювали прийоми вуличних перформансів замість того, щоб змінювати закони та розбудовувати інституції, - прокоментував політолог.

Нагадаємо, 28 березня стало відомо про те, що Віктор Шокін подав у Вищий адмінсуд заяву з вимогою визнати незаконною та відмінити постанову парламенту про його звільнення та відповідні укази Президента.

- Борючись проти окремих людей, а не за зміну системи в цілому, громадськість лише поглиблюватиме порушення законів і танцюватиме під музику панівної верхівки, - зазначив Охотін.

На його думку, позов Шокіна є нагадуванням про те, що порушення законів і кнопкодавство є поганою практикою навіть тоді, коли робиться під слова про реформи.

- Нам потрібно концентруватися на зміні правил гри, поверненні сили Закону. Натомість, активісти виявляються втягнутими у торги влади з західними партнерами (тиск Байдена у справі Шокіна), відбілювання кнопкодавства (порушення процедури у відставці Шокіна). Питання не в іменах, а в тому, щоб призначення та відставки відбувалися належним чином, - зауважив експерт

Комментарии