Екс-депутат Держдуми пояснив, чому Єльцин вибрав Путіна своїм наступником

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Екс-депутат Держдуми пояснив, чому Єльцин вибрав Путіна своїм наступником
23:15, 10.12.17
Ілля Пономарьов, Апостроф

Оточення екс-президента Росії Бориса Єльцина обрав його наступником Володимира Путіна саме тому, що той міг гарантувати олігархам збереження їх власності.

Про це розповів екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

-Якщо ми замислимося над цим питанням, то зрозуміємо, що пан Путін був обраний сім'єю Єльцина і його ближнім оточенням в наступники рівно тому, що потрібна була людина, яка жорсткою рукою не дасть можливості по-справжньому популярним політикам, як Євген Примаков, який реалізував дуже успішні економічні перетворення після дефолту 1998 року, як комуністи, що мали велику підтримку народу, бути у владі; людина, яка гарантує олігархам їхню власність. І Путін це завдання виконав, - підкреслив Пономарьов.

Також, каже він, така людина, як Путін, був обраний, оскільки необхідно було довести до кінця ряд реформ, звернувши демократичні процедури.

-Його поява була абсолютно запрограмованою, потрібна була людина, яка згорне демократичні процедури в ім'я збереження непопулярних реформ, які проходили в 90-ті роки. При цьому Єльцин був ідеалістом і справді вірив у демократію, цілий ряд реформ він не зміг довести до кінця, тому що зустрічав опір народу, парламенту і так далі. При ньому інститут парламенту був живий. А Путін не мав такої рефлексії, він перетворив парламент на чисту декорацію. І всі ці перетворення, які були Гайдаром написані для Єльцина, довів до кінця саме Путін. Він провів саме ту політику, яку хотів проводити Єльцин, - зазначив екс-депутат Держдуми.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости