Поиск

Екологи намагаються врятувати від вимирання суматранських носорогів

За даними Всесвітнього фонду дикої природи, на даний момент на нашій планеті нараховується всього лише 80 особин даного виду. Суматранських носорогів нещадно знищують браконьєри, адже у деяких країнах їх кістки вважаються цілющими і досить дорого коштують.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Громадське.

Екологи намагаються врятувати від вимирання суматранських носорогів

Організація із захисту суматранських носорогів Sumatran Rhino Rescue вперше піймала здорову самку цього вимираючого виду. Захисники дикої природи мають надію, що вона допоможе зберегти популяцію цих рідкісних тварин.

Як повідомляє Всесвітній фонд дикої природи (WWF), захисники тварин за підтримки індонезійського уряду успішно піймали в яму-пастку самку носорога на острові Калімантан і перемістили її в безпечний комплекс, де тварину долучать до програми з порятунку суматранських носорогів від вимирання. Самицю назвали Паху.

За даними WWF, наразі у світі є всього 80 представників цього виду. Суматранські носороги — одні з найбільших вимираючих ссавців на планеті. Їм загрожує зникнення через те, що вони живуть поодиноко і на великій відстані одне від одного, а крім цього, на них полюють браконьєри — у низці азіатських країн кістки цих тварин вважаються цілющими.

Нагадаємо, зголоднілий ведмідь прийшов у поліцію, щоб поїсти.

Комментарии