Поиск

Екоактивісти почали акції протесту по всьому світу: вони перекривають дороги і блокують торгові центри

Таким чином активісти намагаються привернути увагу до проблеми зміни клімату

Активісти екологічного руху «Повстання вимираючих» почали двотижневу акцію протесту по всьому світу. Вони вимагають від влади різних країн прийняття негайних заходів для боротьби зі зміною клімату. В рамках протесту активісти планують блокувати рух в 60 містах світу. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Так, в Лондоні протестувальники перекрили кілька вулиць і мостів на шляху до парламенту Великобританії. Деякі з демонстрантів прикували себе до автомобілів. У підсумку за один день поліція затримала 270 осіб. Подібні протести вже проходили в Лондоні на початку року, в результаті були заарештовані понад тисячу осіб.

У Нью-Йорку члени «Повстання вимираючих» облили себе штучною кров'ю і статую бика на Уолл-стріт, а в Сіднеї активісти прикинулися мертвими бджолами. У Парижі близько тисячі протестувальників заблокували торговий центр. В Амстердамі і Мадриді активісти розбили наметові табори біля будівель урядів. У кожному з міст акції супроводжувалися затриманнями (крім Берліна).

"Ми пробували петиції, лобіювання та ходи, але час спливає, - заявила австралійська активістка Джейн Мортон. - У нас немає іншого вибору, крім як повстати, поки наш уряд не оголосить кліматичну і екологічну надзвичайну ситуацію і не вживе заходів, необхідних для нашого спасіння ".

«Повстання вимираючих» - екологічний рух, що закликає владу різних країн вжити заходів щодо запобігання глобальної зміни клімату, зокрема скоротити викиди вуглекислого газу до нуля до 2025 року.

Про надзвичайні події та ДТП читайте у розділі #Соціалка на Соцпорталі

Комментарии