Поиск

ДСНС оголосила жовтий та помаранчевий рівні небезпеки з-за погоди

ДНС України проголосила з-за погіршення погоди про жовтий-помаранчевий рівень небезпеки. Це стосується не тільки дощу й вітру, а й рівня річок.

погода

За даними Укргідрометцентру, 1 травня у більшості західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях значні дощі, у центральних, південних та східних областях грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий), на Прикарпатті та в Карпатах сильні дощі (2 рівень небезпечності, помаранчевий).

Окрім того, через прогнозовані значні опади, очікують підвищення рівнів води у річках:

- на річках басейнів Дністра (Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Вінницька обл.), Прута, Сірета, річках Закарпаття 0,2-1,0 м;

- на ділянці Тиси Великий Бичків-Вилок та річках басейну Дністра в межах Івано-Франківської області 0,5-1,5 м, на окремих ділянках до 2,0 м, з виходом води на заплаву.

В ДНС наголосила:

При сильних зливах можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах існує загроза сходження селевих потоків.

Метеорологічна зима, яка минула, тривала 111 днів - з 13 листопада по 3 березня. Загалом зима була м'якою, а за тривалістю займає четверту сходинку серед зим XXI століття.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии