Дружину ватажка терористів "ДНР" викликали на допит в СБУ

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Дружину ватажка терористів "ДНР" викликали на допит в СБУ
14:40, 21.03.17
Інтерфакс-Україна

Служба безпеки України (СБУ) викликає на допит як підозрювану дружину ватажка так званого "Народного ополчення Донбасу" Павла Губарєва, Катерину.

Згідно з порядком, який офіційно опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" у вівторок, Губарєву викликають 27, 28 і 29 березня о 10:00 на допит.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України оголосило П. Губарєва в розшук у травні 2014 року. Згідно з повідомленням на сайті МВС, розміщеному в рубриці "Особи, які переховуються від органів влади", П. Губарєв переховується від Слідчого управління СБУ.

Датою зникнення П. Губарєва вважається 26 травня.

Генеральна прокуратура України 24 січня 2017 року повідомила про початок процедури заочного засудження особи, яка організувала в березні 2014 р. масові заворушення в р. Донецьк, що в свою чергу стало поштовхом до створення терористичної організації "ДНР".

Імені зазначеної особи в повідомленні Генпрокуратури немає, проте прес-секретар генпрокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook до цього повідомлення написала: "У Губарєва варіантів небагато".

Вона також опублікувала фотографію Губарєва, на якій останній відображений у футболці із символікою "Новоросії" і бойовиком "ДНР" Арсеном Павловим ("Моторолою"), який був ліквідований 16 жовтня 2016 року у Донецьку внаслідок вибуху в ліфті будинку, в якому він проживав.

Як повідомляв Соцпортал, доба в АТО: троє військових загинули, ще дев'ятеро поранено.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости