Поиск

Дослідження: все більше людей розглядають фріланс як основну роботу

Кілька років тому співробітники сприймали фріланс, як тимчасову роботу. Зараз все змінилося. Згідно з шостим щорічним дослідженням «Фріланс в Америці», люди стали більше цінувати незалежність при плануванні кар'єри

Все більше американців стали користуватися біржами фрілансу. За поточний рік 57 мільйонів людей в США, 35% працездатного населення, працювали за фрілансом. Багато з них, 28,5 млн. залишаються у статусі фрілансера надовго. Вони вважають, що фріланс - це не тільки тимчасовий спосіб заробітку, а й довгостроковий вибір кар'єри. Якщо в 2014 році на повній ставці заробляли 17% фрілансерів, то до 2019 року цифра піднялася до 28%.

Фрілансом займаються в основному люди молодого покоління: 53% працюючих у віці 18-22 років і 40% у віці 23-38. Респонденти вважають дуже важливим гнучкість графіка і зізнаються, що не змогли б працювати під керівництвом через особисті обставини. Крім цього, 7 з 10 опитаних хотіли б виїхати з великих міст, а віддалена робота дасть їм цю можливість.

Практично всі фрілансери кажуть, що ринок дуже змінився за останні 3 роки. Технології значно спростили пошук роботи - з'явилися спеціальні платформи для тих, хто не хоче сидіти в офісі. До того ж, фріланс сприймається більш позитивно, і тому багато високоякісних професіоналів воліють працювати незалежно.

Незважаючи на це, майже 90% вважають, що освіта недостатньо добре готує їх для фрілансу - деякі б поміняли навчання в коледжі на тренінг, який підготує їх до майбутньої професії.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии