Поиск

Дослідники розкажуть, чи стала робота за трудовою книжкою в Україні розкішшю

3 жовтня в Харкові о 16:00 у хабі соціальної активності "42" за адресою майдан Конституції,1 пройде презентація брошури «Атипова зайнятість і прекаризація праці в Україні».

"В Україні тінізовані не лише трудові відносини, а й сама тематика, пов’язана з працею. Вона витіснена з публічної дискусії, а соціальна активність відбувається на всіх фронтах, окрім місця роботи. Це призвело до поширення атипової праці (у т.ч. строкової, неоформленої, позичкової чи на умовах ФОП). Хоча не виключено, що якраз атипова зайнятість для більшості населення стала правилом", - зазначають організатори, підкреслюючи, що саме це віддаляє нас від омріяних соціальних стандартів Європи.

"Чи стала робота за трудовою книжкою розкішшю? «Гнучка праця» - це свобода чи залежність? Як змінюється регулювання праці без проведення трудової реформи? Яким чином прекарна праця впливає на молодь і жінок? Цим питанням присвячена брошура «Атипова зайнятість і прекаризація праці в Україні», підготовлена Центром соціальних і трудових досліджень за сприяння Фонду ім.Фрідріха Еберта. Презентація брошури буде супроводжуватись дискусією за участі молодих вчених і всіх бажаючих, готових поділитись досвідом чи думками", - сказано в анонсі.

Спікери: Віталій Дудін, експерт ЦСТД, аспірант, Денис Новіков, к.ю.н., Олег Лук'янчиков, к.ю.н., Анна Жукова, к.ф.н., експерт ГО "Сучасна жінка".

Комментарии