Поиск

"Дорога додому", Історія друга: "Маю свій рейтинг спортивних майданчиків Запоріжжя"

Еля Іванюкович, журналістка за освітою, працює ведучою програми "Футбол NEWS" на каналах "Футбол 1" / "Футбол 2 ', захоплюється флористикою, підтримує здоровий спосіб життя.

Чи важливо спортивному журналісту бути спортивним у житті?

Бути спортивним у житті важливо не лише для спортивних журналістів, а й для людей будь-якої професії. Спорт – це запорука здоров’я, а піклуватись про нього фізичні навантаження допомагають якнайкраще. Як бонус ви отримуєте струнку підтягнуту фігуру та чудовий настрій. Погодьтесь, мотивація сильна. У своєму повсякденному житті я завжди намагаюсь знаходити час для фізичних вправ. Головне - не лінуватись, навіть три хвилини у планці щодня допоможуть бути у хорошій формі. Якщо до цього ще додати біг чи заняття у тренажерному залі, імунітет лише скаже «дякую». Наприклад, я намагаюсь відвідувати фітнес–центр тричі на тиждень. Обов’язковими для мене є бігова доріжка та комплекс кросфіт-вправ.

Ти часто спілкуєшся з футболістами, які досягають успіху, перемог. Якого тріумфу прагнеш саме ти? Чи допомагає у цьому спорт?

- Звісно, моя професія передбачає спілкування з чемпіонами. Вони у постійному процесі тренувань і самовдосконалення. Важливо утримувати взяту висоту, йти вперед до наступної вершини. І цей аспект спорту я радила б брати на замітку всім. Прокидаючись вранці, кожен з нас має робити усе, аби бути кращим, ніж був учора. Це шлях до тріумфу у будь-якій галузі. А спорт гартує нашу витримку, вчить правильно розподіляти свої ресурси і зосереджуватись на головному. Зокрема, кожен бігун, коли долає марафонську дистанцію, про це добре пам’ятає. А життя - той самий марафон))

Як знаходити час для себе та свого здоров'я?

– Насамперед слід правильно розставити пріоритети. Знати, чого хочеш зараз і чого слід досягти у майбутньому. Такий собі алгоритм життя, де спорт невід’ємна складова. Відкинути усі лінощі і довести самому собі: я можу! Що саме, залежить все від мети. І не забувати себе постійно мотивувати та ОБОВ’ЯЗКОВО винагороджувати. Це може бути заборонений десерт чи смачна паста. Головне тут без фанатизму))

Біг для тебе - це ...

...можливість впорядкувати думки, налаштуватись на якусь важливу справу чи просто відволіктись. Своєрідний релакс, який допомагає поєднати приємне з корисним.

Якщо приїхати до Запоріжжя, то які місця порадиш відвідати насамперед?

Звісно, це острів Хортиця. На його території є кінний театр, «Запорізька Січ», унікальний історико-культурний комплекс, де відтворений образ козацької столиці та атмосфера тих часів. Там обов’язково слід побувати. Про природу острова навіть зайве говорити - вона заворожує. А ще дуже велично виглядає Дніпрогес, особливо вночі, коли світиться.

Де смачно поїсти, відпочити?

Я 11 років не живу в Запоріжжі, тож у цьому аспекті мені складно щось радити. Але, мабуть, як і раніше, усі найсмачніші заклади у центрі міста. На набережній є ціла низка затишних кафе та ресторанів. Власне, там є де і прогулятися.

Де у місті можна займатися спортом? Є особливі місця, які варто відвідати спортивному туристу?

Запоріжжя завжди було спортивним містом. Тож майданчиків для занять вистачає. Інша річ, що не всі вони у належному стані. Але не будемо про сумне. Тож складу свій невеличкий рейтинг. Стадіони «Стріла», «Локомотив», «Титан» - ці спортивні споруди підходять для занять будь-яким спортом на свіжому повітрі. Майданчики міських університетів, наприклад, ЗНУ чи ЗДІА, також у вашому розпорядженні. А ще можна долучитись до прекрасного і тренуватись буквально на лоні природи на острові Хортиця. Там є багато санаторіїв зі спортмайданчиками. Тож головне – бажання.

Комментарии