Поиск

До України "завітав" черговий російський "гумконвой"

Російський так званий "гуманітарний конвой" перетнув державний кордон України. Державна прикордонна служба зафіксувала невідповідність кількості вантажівок у складі конвою і характеру вантажу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДПСУ.

"Сьогодні вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (шістдесят п’ятого) так званого "гуманітарного конвою". Загалом з 6:30 до 7:20 через російські пункти пропуску "Донецьк" та "Матвєєв Курган" на в’їзд в Україну прослідувало 2 колони т.з. "гумконвою" у складі 42 автомобілів", - йдеться у повідомленні.

При цьому зауважується, що у вантажівках нібито перевозили продукти харчування, літературу та медикаменти, однак враховуючи те, що вантаж переміщувався у закритих упаковках, зведеній групі не вдалось отримати достеменну інформацію про його вміст, характер та номенклатуру.

"Крім того, особливістю даного "гумконвою" є невідповідність кількості вантажівок, заявлених у попередній ноті РФ, та характеру вантажу, оскільки крім заявлених товарів було ввезено літературу", - підкреслюється у повідомленні.

Як повідомляв Соцпортал, 57 «гумконвой» з Росії відправився на окупований Донбас.

Комментарии