Поиск

До України прибула чергова партія американських локомотивів

Ще сім локомотивів GeneralElectric прибули до порту Чорноморськ. Вони, як і вісім попередніх, попрямують на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Магістраль.

Тим часом продовжується процес сертифікації тепловозів. Після отримання сертифікату відповідності для прийому в експлуатацію, орієнтовно в листопаді, локомотив GE здійснить пробіг 150 км на залізничній мережі України. Потім локомотиви будуть задіяні в перевезеннях. Сертифікацію здійснює орган із сертифікації продукції вагонобудування ДП «Український науково-дослідний інститут вагонобудування».

- За контрактом перша партія тепловозів TE33A серії Evolution виробництва General Electric складається з 30 одиниць. Компанія поставила загалом вже 15, інші, як і передбачає контракт, надійдуть у першому кварталі 2019 р. Задіємо їх до перевезень на півдні країни — вони курсуватимуть на мелітопольському, миколаївському та маріупольському напрямках, на найбільш вантажонапружених дільницях, — розповів в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Нагадаємо, у Києві будуть виробляти трамваї.

Комментарии