Поиск

Для виявлення несанкціонованої реклами в Києві будуть залучені велоінспектори

Інспектори КП «Київреклама», рухаючись столицею на велосипедах, будуть відстежувати рекламу, встановлену з порушенням правил.

Для виявлення несанкціонованої реклами будуть залучені велоінспектори

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

- Від сьогодні завдяки чудовій ініціативі громадського велопрокату NextBike наші інспектори з легкістю пересуватимуться містом та будуть швидше виявляти незаконну рекламу. Велосипед – це і екологічний вид транспорту, і здоровий спосіб життя. Враховуючи те, що в «Київрекламі» працюють молоді та завзяті хлопці й дівчата, ця ініціатива стала їм дуже до вподоби. Ще раз хочу окремо подякувати проекту NextBike за таку можливість. Приємно, що є люди, які розділяють нашу ідею й ладні допомагати навіть просто так, заради однієї спільної ідеї – гарного й комфортного міста, – зазначив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

Начальник управління каже, що кожен інспектор працюватиме в зазначеному районі. В Києві близько 60 тис. рекламних засобів, що встановлені із порушенням норм (з них більшість – вивіски, їх налічується близько 26 тисяч, банерів – 17 тисяч, інша фасадна реклама – близько 6 тисяч). Інспектори на денних виїздах не встигають проінспектувати все, що у плані, через трафік, а за наявністю велосипеда – цей час можна значно скоротити.

До того ж, директор громадського велопрокату Олексій Кушка зазначив, що мета їх компанії полягає в тому, щоб донести до киян, що велосипед – це частина транспортної системи міста, більш мобільний, екологічний, ефективний і, найголовніше, економний спосіб пересування.

- Сподіваємося, використання велосипеда державними або міськими структурами в повсякденній роботі допоможе більш ефективно та ще швидше здійснювати свої повноваження на благо громади. А своїм безпосереднім прикладом допоможе досягти цієї мети, – додав Олексій Кушка.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии