Поиск

Для годинника Apple розробили ремінець-хамелеон

Для годинника Apple розробили ремінець-хамелеон

Бюро з патентів і товарних знаків США видало компанії Apple майже півсотні патентів, у тому числі — патент на ремінець-хамелеон для розумних годинників.

Його конструкція включає повнокольорові світлодіоди і трубчасті розсіювачі. Кольором кожного світлодіода користувач зможе управляти незалежно, розфарбовуючи ремінець на свій смак, зазначає Соцпортал з посиланням на itechua.

Цікавим варіантом застосування такого ремінця є підгонка за кольором під інші аксесуари і предмети одягу. Для цього користувачеві досить буде сфотографувати аксесуар або предмет одягу, щоб отримати зразок кольору, після чого додаток намагатиметься відтворити максимально близький відтінок за допомогою світлодіодів в ремінці.

Описані ремінці для годинників можуть бути еластичними і мати різні механізми кріплення до годинника і застібки для кріплення годин на зап’ясті користувача. Крім того, за задумом авторів винаходу, ремінець може включати різні датчики, наприклад, датчики світла, звуку, руху, біометричні датчики і т.п.

Нагадаємо, у Києві жителі зносять на утилізацію перші новорічні дерева.

Комментарии