Поиск

Дизайнер: Все, що відбувається в моді є абсолютним відображенням дійсності, в якій ми живемо

"Мода – це одне з найбагатогранніших явищ у сьогоднішньому житті людини. І все, що відбувається в моді є абсолютним відображенням дійсності, в якій ми живемо", - зазначила український дизайнер Оксана Караванська у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Розвиваючи думку про моду, український дизайнер зазначила, що вона пережила не одне століття і викристалізувалась в дуже красивий, цілком сучасний продукт і охарактеризувала її як мінливу, швидкоплинну, часом легковажну, але при тому дуже постійну соціальну форму.

-За останні 100 років про моду було багато написано, проведено не один її аналіз: звідки вона береться, хто її вигадує, для чого її вигадують, як вона впливає на психологію людини. І чесно кажучи, на сьогодні відповіді на ці запитання досі не має. Єдине, що можна сказати – це те, що мода є барометром суспільної думки. Адже і політичні, і соціальні, і кліматичні умови, а також війни – всі вони всі накладають свій відбиток на моду,

- вважає Оксана Караванська.

Як повідомляв Соцпортал, у Лондоні почалась мода на українські вишиванки.

Комментарии