Поиск

Діти з бідних сімей витрачають на гаджети більше часу, ніж діти багатих батьків

Дослідники з'ясували, що діти з малозабезпечених сімей витрачають на смартфони та планшети щодня на дві години більше, ніж діти з багатших родин. Експерти пояснюють це тим, що технології перетворилися в найдешевший спосіб розваги

Некомерційна організація Common Sense Media провела дослідження і виявила зв'язок між доходом сім'ї і кількістю часу, який дитина витрачає на гаджети. У сім'ях, де батьки заробляють менше $ 35 тис. на рік, діти 8-12 років проводять з мобільними пристроями 6 годин на день. При цьому діти з сімей з щорічним доходом понад $ 100 тис. витрачають на смартфони 4 години.

Чим діти старше, тим більше часу вони присвячують гаджетам, відзначають аналітики. У віковій категорії 13-18 років підлітки з низьким доходом в сім'ї проводять за планшетами і відеоіграми більше 8,5 годин в день. Їх багатші однолітки витрачають на це майже 7 годин.

За даними дослідження, підліткам з більш забезпечених сімей вдається менше використовувати мобільні пристрої при тому, що вони мають більше доступу до них. Тобто у них вдома є більша кількість таких гаджетів: смартфони, планшети, «розумні» телевізори та інше.

«Ми не стверджуємо, погано це чи добре, але зв'язок між доходом сім'ї і дозвіллям дітей існує», - говорить провідний дослідник Вікі Райдаут.

За її словами, одна з головних переваг гаджетів, як форми розваги - їх дешевизна. Райдаут додає, що ситуація, що склалася може мати і позитивні наслідки для дітей з небагатих сімей. На її думку, гаджети можуть «компенсувати відсутність можливостей в інших сферах життя, таких як навчання, спілкування, доступ до інформації або розваги».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии