Поиск

Діти, які ходять пішки, згодом у житті більш успішні - учені

Діти, які живуть в районах, де до всього можна дістатися пішки, частіше спілкуються з сусідами, більш фізично активні і в цілому щасливі. А в майбутньому вони більше заробляють

Про це йдеться в доповіді американських вчених.

Виявилося, що хороша піша доступність району дає додаткову перевагу. Діти, які жили там, на 11% частіше досягали хорошого заробітку і кар'єрного просування в дорослому житті, ніж їх однолітки з просто благополучних кварталів.

Учені зробили висновок, що піша доступність дозволяє батькам економити на утриманні автомобіля. До роботи, як правило, можна дістатися, не використовуючи транспорт. Діти в таких районах багато ходять пішки, що позитивно впливає на їх когнітивні здібності.

Нарешті, в районах з пішої доступністю вище соціалізація. Жителі знають один одного і постійно спілкуються, зустрічаючись на вулиці. Почуття приналежності до соціальної групи дає дітям додаткові позитивні емоції, які допомагають потім в економічній мобільності.

У досліджені взяли участь 9 млн американців, народжених між 1980 і 1982 роком. В рамках дослідження було вивчено їх соціальну і економічну мобільність до 30 років в залежності від місць, де вони народилися і виросли. Всього було досліджено 380 локацій. Їх оцінили по майновій нерівності жителів, расовою та соціальною ознакою, якістю шкіл і рівнем пішої доступності району.

З дослідження витікає, що, хоча саме по собі дитинство в районах з пішої доступністю не є обов'язковою умовою успіху, при додаванні з іншими позитивними факторами це підвищує шанси на кращу економічну мобільність.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии