Поиск

Та інших сімейних комедій

Disney готується перезапустити декілька сімейних комедій. Про це повідомив генеральний директор компанії Боб Айгер. У їх числі - «Один вдома», «Ніч в музеї», «Щоденник слабака» і «Оптом дешевше». Вони транслюватимуться на новому стрімінговом сервісі Disney +, який має запрацювати в листопаді цього року.

Фільм «Один вдома» вийшов в 1990 році, головну роль зіграв Маколей Калкін. За сюжетом сім'я Макалистер їде на канікули в Париж і в ранковій метушні забуває молодшого сина Кевіна будинку. Хлопчикові належить не тільки подбати про себе, а й захиститися від грабіжників.

За майже тридцять років з моменту виходу комедія стала різдвяною класикою.

Айгер пояснив, що фільми «переосмислять» для нового покоління, але не уточнив, коли почнеться робота над ними. Раніше права на ці комедії належали компанії Fox, що стала частиною Disney. За даними The Independent, за рік після запуску стрімінгового сервісу планується завантажити на нього 7500 серій телесеріалів і 400 фільмів.Це не перші картини, які перезапускає компанія. У 2019 на екрани вийшов новий мультфільм «Король лев» і фільм «Аладдін».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии