Поиск

Директора Бібліотеки української літератури в Москві визнали винною в "екстремізмі"

Міщанський суд Москви визнав винною екс-директора Бібліотеки української літератури Наталію Шаріну в начебто екстремізмі і розтраті грошей.

Про це повідомляють РИА "Новости".

"Шаріна вчинила дії, спрямовані на порушення національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності. Шаріна вчинила розтрату грошових коштів в корисливих цілях", - йдеться у вироку судді Олени Гудовшниковой.

Прокуратура вимагає засудити Шаріну до п'яти років умовного ув'язнення і тимчасово заборонити їй займатися просвітницькою діяльністю. Держобвинувач також наполягає на задоволенні цивільного позову бібліотеки більш ніж на 2,1 мільйона рублів.

Захист, у свою чергу, просила суд про виправдання Шаріної. За твердженням адвоката Івана Павлова, в справі немає ні складу, ні події злочину. За його словами, в обов'язки Шаріної не входило ні формування бібліотечного фонду, ні розстановка книг на полицях.

Нагадаємо, що в жовтні 2015 р. в Бібліотеці української літератури в Москві пройшли обшуки, а потім її директор Наталія Шаріна була затримана. У неї вилучили 150 книг і брошур. За інформацією Слідчого комітету, щодо Шаріної порушено кримінальну справу за ст. 282 Кримінального кодексу РФ (порушення національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності).

Як повідомляв Соцпортал, Росія заважала балканським країнам вступити в НАТО - розслідування

Комментарии