Поиск

«Дикий театр» покаже виставу про любов, що вбиває

Публіці представлять відомий текст Івана Вирипаєва – «Кисень».

16 і 17 грудня на «Сцені 6», пройдуть перші покази вистави «О ДВА» від «Дикого театру».

Вистава створена за п’єсою «Кисень» відомого драматурга, сценариста і режисера Івана Вирипаєва («Ейфорія», «Танець Делі»).

Ставить виставу режисерка Влада Бєлозоренко («Кольори» Золоті Ворота, «1984» Театр Сплеш, «Це все вона» і «Бог різні» Молодий театр).

Коли у місті мало кисню – люди задихаються, і їдуть у ліс. Коли у стосунках мало кисню, люди перестають відчувати, і йдуть геть. А коли ти зустрічаєш людину, переповнену киснем – ти готовий на все, бо жити більше не можеш ані секунди.

«О ДВА» - це історії людських стосунків. Саша з Фастова зустрічає Сашу зі столиці. І весь його світ перевертається. І все б нічого, якби він не був одружений…Цей проект - спроба розібрати, як працюють заповіді у сучасному світі, кожна глава вистави, починається з питання: «а ви знаєте, що сказано…?»

Цікаво, що драматург Іван Вирипаєв відмовився від гонорару, і попросив його перерахувати на один з українських будинків для сиріт.

«Ми почали перемовини ще весною, Влада запропонувала кілька текстів, зупинились на «Кисні». Для Дикого театру принципово перекладати тексти російських драматургів, тому ми влаштували конкурс на кращий переклад. Перемогла версія Тамари Трунової. У виставі «О ДВА» ми вперше підійшли до теми стосунків, говоримо про любов, і що її руйнує. Текст – дуже глибокий і мелодичний. А ще у нас відбувся дуже крутий кастинг акторів» - продюсер проекту Ярослава Кравченко.

Переклад українською: Тамара Трунова, режисер: Влада Бєлозоренко, художник: Юлія Заулична, хореограф: Катерина Лук'яненко,

музичне оформлення: Олеся Стефаник, дизайн: Олена Нікуліна, асистент режисера: Марина Ковальчук.

У ролях: Бахмут Анна, Гладкий Вова, Іонова Маруся, Клименко Анна, Кравчук Вова, Литвинов Антон, Попов Сергій, Титаренко Олексій, Чернявська Каріна

Квитки 100-300 грн

Наступні прем’єри Дикого театру:

· 20, 21 січня «Гей-парад» (І.Білиць) режисер Олексій Дорічевський

· 1,2 лютого «Летить» (О. Мухіна) режисер Сергій Сафрончик

· 15,16 лютого «Лейтенант» (М. Макдонах) режисер Максим Голенко