Поиск

Дев'ять людей заявили про сексуальні домагання Спейсі

Вже дев'ять осіб заявили про сексуальні домагання з боку відомого актора Кевіна Спейсі, який грає головну роль в серіалі "Картковий будиночок".

У розмові з телеканалом колишній помічник продюсера серіалу заявив, що Спейсі сексуально домагався його під час роботи над першими сезонами шоу. Вісім людей описали актора як "хижака", який чіпав колег або відпускав грубі коментарі на їхню адресу. За їх словами, зазвичай "жертвами" Спейсі ставали молоді хлопці.

Колишній співробітник шоу розповів, як він їхав з актором в машині, коли той раптово поклав руку йому між ніг.

-Я був у шоці. Він займає важливу роль в серіалі, а я був дуже незначним в харчовому ланцюгу, - зізнався неназваний працівник.

Коли чоловіки готували обладнання в технічному трейлері, Спейсі "притиснув" співробітника в кут, заблокував вихід і виявляв "недоречні контакти". Працівник пояснив, що йому некомфортно, після чого актор вийшов з трейлера і поїхав до кінця дня. Помічник продюсера не став повідомляти про інцидент.

Інші співробітники заявили, що іноді актор міг несподівано масажувати їм плечі або чіпати живіт. Раніше ніхто не повідомляв про домагання, побоюючись звільнення. Актор ніяк не прокоментував нові звинувачення.

Як повідомляв Соцпортал, відомий російський актор вистрибнув з вікна.

Комментарии