Поиск

Державі повернули півгектара найдорожчої в Україні землі

Півгектара земель водного фонду на території Української міської ради Обухівського району, в районі р. Козинка буде повернуто державі.

новини Києва, кримінал

Про це повідомдяють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прокуратуру Київської області.

- Прокуратура в суді оскаржила рішення про передачу у власність півгектара земель водного фонду на території Української міської ради Обухівського району, - йдеться у повідомленні.

Установлено, що у 2003 році рішеннями Української міської ради у приватну власність ряду громадян передано для ведення індивідуального садівництва земельні ділянки площею майже півгектара з числа земель водного фонду, зокрема за рахунок прибережної захисної смуги річки Козинка в адміністративних межах Української міської ради Обухівського району.

У подальшому, за договорами купівлі-продажу, право власності на вказані землі перейшло до однієї особи.

Вимогами Земельного та Водного кодексів України забороняється передача земель водного фонду із державної власності у приватну, а також садівництво в межах прибережних захисних смуг.

З огляду на викладене, з метою захисту порушених прав держави, прокуратурою Київської області до суду пред’явлено позов в інтересах територіальної громади міста Українка про визнання недійсними рішень та витребування на користь держави півгектара земель водного фонду.

Нагадаємо:

  • 13 років в'язниці отримав вбивця, котрий перед тим вистрибнув з 7-го поверху.
  • За підтримання обвинувачення Київською місцевою прокуратурою №3 оголошено обвинувальний вирок чоловіку, який під час конфлікту вбив свою дружину.
  • Крім того, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який жорстоко «розправився» зі своєю співмешканкою.
  • Установлено, що в жовтні 2018 року 40-річний мешканець одного із сіл Переяславщини, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки зі своєю співмешканкою наніс їй не менше 50 ударів по голові та тулубу, від яких жінка померла на місці

Комментарии