Поиск

Депутатка від «Свободи» заявила, що її сторінку зламали і пост про Гітлера вона не робила

Депутатка Львівської міської ради від «ВО «Свобода» Мар'яна Батюк, яка, за повідомленнями ряду ЗМІ, поширила вранці 20 квітня на своїй сторінці у Facebook привітання з днем народження Адольфа Гітлера, запевняє, що її сторінку зламали.

Я шокована тим що зараз відбувається. Я нічого не писала і не поширювала. Очевидно, мою сторінку зламали. Знаю, як і хто вбивав мій народ. Я націоналістка. Як історик знаю, що нацистський та комуністичний режими -це два вогні між якими українці боролись. Гітлер-злочинець! Це моя позиція!, - пише депутатка, як також паралельно є заступницею директора з виховної роботи та вчителькою історії львівської школи №100.

В той же час місцеве виданняЗІК інформує, що Батюк на свої сторінці під фото Гітлера написала: «Великий чоловік, як не крути…», а також навела дві цитати основоположника нацизму Адольфа Гітлера з його книжки «Моя боротьба». Приблизно за годину після публікації депутатка видалила свій допис.

Фото Адольфа Гітлера з привітанням до дня народження, яке поширила Батюк, опублікувала 27-річна Іванка Біла-Кондратьєва з Кривого Рогу. У її профілі також зазначено, що вона працює у ВО «Свобода».

Директор школи №100 Василь Титар у коментарі ZAXID.NET сказав, що проведе профілактичну бесіду з Мар’яною Батюк стосовно поширеного нею допису.

Я вважаю, що це неприпустимо, якщо людина пише щось, що суперечить політиці держави і певним міжнародним нормам, - сказав він.

Пізніше міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що найближчим часом міське управління освіти прийме рішення стосовно того, чи залишати Мар’яну Батюк на посаді заступника директора школи після цього інциденту.

Однозначно, що освітянське гроно висловить свою тверду позицію, але я очікую на вибачення від колеги-депутата, яка представляє «Свободу» перед громадою, усіма українцями та перед людьми, які загинули від рук цього нелюда. Вона мала би пояснити, що мала на увазі: чи вона мала партійну вказівку це робити, чи це її власна позиція. Якщо це її власна позиція, такі люди не мали би вчити дітей історії, - сказав мер Львова.

ZAXID.NET намагається отримати коментарі від самої Мар’яни Батюк.

Нагадаємо, що у 2004 році засновану на початку 90-хі Соціал-національну партію України (СНПУ) було перейменовано у ВО «Свобода».

Комментарии